chirpier اداره ایران تامین اجتماعی بیمه کارگران

chirpier: اداره ایران تامین اجتماعی بیمه کارگران ساختمان پلاسکو غرب استان تهران ارایه خدمات

گت بلاگز اخبار بین الملل بدون شک کشور عزیزمان ایران را شکست می‌دهیم / شین تائه یونگ

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های ملی فوتبال کره جنوبی و کشور عزیزمان ایران در چارچوب انتخابی جام جهانی فردا (پنج شنبه) ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می شود. شین تائه یونگ، سرم

بدون شک کشور عزیزمان ایران را شکست می‌دهیم / شین تائه یونگ

شین تائه یونگ: بدون شک کشور عزیزمان ایران را شکست می دهیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی کره جنوبی با اطمینان می گوید که تیمش برابر کشور عزیزمان ایران برنده خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های ملی فوتبال کره جنوبی و کشور عزیزمان ایران در چارچوب انتخابی جام جهانی فردا (پنج شنبه) ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می شود. شین تائه یونگ، سرمربی کره در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: می خواهیم برابر کشور عزیزمان ایران توان و قدرت کره جنوبی را نشان دهیم. از هواداران انتظار دارم به استادیوم بیایند. بدون شک برابر کشور عزیزمان ایران برنده خواهیم شد و سه امتیاز مسابقه را کسب خواهیم کرد.

بدون شک کشور عزیزمان ایران را شکست می‌دهیم / شین تائه یونگ

سرمربی کره اضافه کرد: تمرینات خیلی خوبی در چند روز اخیر داشته ایم و باید تاکید کنم که تیم در شرایط خیلی خوبی قرار دارد. اعتماد به نفس خوبی در تیم ایجاد کرده ایم و مطمئنم که فردا (پنج شنبه) بازی خوبی را برابر تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به نمایش خواهیم گذاشت. من در این مدت کم حضور در راس تیم ملی نتوانستم کار زیادی انجام دهم، فقط تلاشم این بود که اعتماد به نفس و انگیزه را در بازیکنانم زنده کنم.

شین تائه یونگ ادامه داد: مطمئنم که تمام مردم کره انتظار دارند ما تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را شکست دهیم. دو بازی پیش رو داریم که هر دوی آنها سخت هستند. نمی خواهیم کار را به تاشکند بکشانیم چون در آنجا بازی سخت تری خواهیم داشت. کشور عزیزمان ایران هم تیمی نیست که به آسانی اجازه دهد ما فوتبال خودمان را بازی کنیم ولی من حتم دارم که سه امتیاز مسابقه با کشور عزیزمان ایران را کسب خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های ملی فوتبال کره جنوبی و کشور عزیزمان ایران در چارچوب انتخابی جام جهانی فردا (پنج شنبه) ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می شود. شین تائه یونگ، سرم

او افزود: قدرت فوتبال کشور عزیزمان ایران روی ضد حملات این تیم هست. به خوبی حریف را آنالیز کردیم و بازیکنان از قدرت تیم حریف آگاهی دارند. از بازیکنانم خواسته ام تا با آرامش کار خود را انجام دهند. در فوتبال یاد گرفته ام که قول ندهم چون توپ گرد است و هر اتفاقی رخ می دهد. ما بیش از ۱۰ روز است که مداوم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را آنالیز کرده و تمرین کرده ایم و این را می دانم که تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران قطعا به اندازه ما جهت این بازی آماده نشده است.

سرمربی کره در آخر صحبت خود، گفت : هواداران نقش مهمی در موفقیت ما خواهند داشت و فردا هم از آنها می خواهم که روز باشکوهی را جهت ما رقم بزنند و حریف را تحت فشار قرار دهند.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | فوتبال | کره جنوبی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog