chirpier اداره ایران تامین اجتماعی بیمه کارگران

chirpier: اداره ایران تامین اجتماعی بیمه کارگران ساختمان پلاسکو غرب استان تهران ارایه خدمات

گت بلاگز بین‌الملل تلاش ناموفق ترامپ در تحقق وعده های انتخاباتی اش

شبکه سی بی اس اعلام کرد ترامپ در تلاش جهت تحقق وعده های انتخاباتی خود ناموفق بوده هست.

تلاش ناموفق ترامپ در تحقق وعده های انتخاباتی اش

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ شبکه تلویزیونی سی بی اس آمریکا گزارش داد: دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در تلاش جهت تحقق وعده های انتخاباتی خود ناموفق بوده است.
در ابتدا گوینده این شبکه تلویزیونی گفت: همانطور که می دانید مدیر جمهور بار دیگر طرح بیمه درمانی را مطرح کرده هست. آیا شما از میزان هزینه های این طرح و میزان پوشش آن اطلاع دارید؟ میزان خوش بینی مدیر جمهور به این عنوان چقدر است؟
ارول بارنت خبرنگار این شبکه تلویزیونی در واشنگتن در پاسخ گفت: نشانه هایی هفته گذشته راجع به پیشرفت بین دو جناح جمهوری خواهان در کنگره مشاهده شد. همانطور که می دانید اختلافات بین این دو جناح از جمهوری خواهان یعنی جمهوری خواهان محافظه کار و جمهوری خواهان غیرمحافظه کار موجب شد که آخرین تلاشهای مدیر جمهور جهت ابطال و جایگزینی طرح بیمه اوباما به نتیجه نرسد.
وی افزود: اوایل این هفته ما شاهد نشانه هایی از طرف جمهوری خواهان بودیم که به نظر می رسد که آنها بر سر بعضی پرسشها مورد اختلاف به نتیجه رسیده اند.این عنوان باعث تحرکاتی از طرف مدیر جمهور شده است است.
به نظرمی رسد که وی در هفته پیش رو و یا در هفته های آتی بتواند به نشانه خود برسد.البته این در حد گمانه زنی است.رئیس جمهور ترامپ می خواهد به افرادی که وی رای داده اند نشان دهد که وی با نزدیک شدن به یکصد روز نخست از ریاست جمهوری اش تمام تلاش خود را جهت رسیدن به اهدافش انجام می دهد.
خبرنگار سی بی اس گفت: اینکه مدیر جمهور ترامپ نتوانست با جمهوری خواهان مجلس نمایندگان و سنا در رسیدن به نخستین قول انتخاباتی خود یعنی ابطال و جایگزینی طرح بیمه اوباما به توافق برسد به منزله شکستی جهت وی محسوب می شود.
حتی اگر این رای گیری در هفته آینده صورت نگیرد و حتی اگر ما شاهد متن پیش نویس لایحه نباشیم آن وقت وی تمام تلاش خود را جهت رسیدن به هدفش انجام خواهد داد.در این مرحله تصوری واهی است که انتظار داشته باشیم که شاهد متن لایحه پیشنهادی باشیم.
واشنگتن و مردم آمریکا منتظر هستند که ببینند که متن لایحه طرح بیمه تازه درمانی چگونه خواهد بود. خبرنگار شبکه سی بی اس در ادامه در پاسخ به پرسش گوینده شبکه که پرسید:همانطور که می دانید کنگره در روز جمعه بودجه را بررسی و تصویب خواهد کرد.
چه اقدامی دولت در این رابطه انجام داده است و آیا با دموکرات ها بر سر عنوان بودجه به توافق رسیده است؟ گفت: این عنوان قابل توجهی است که ما با یک ضرب الاجل روبرو هستیم و مورد نیاز است که توافق انجام شود.این به معنای آن است که دموکرات ها مورد نیاز است که بر سر این عنوان که دولت چگونه بودجه را هزینه خواهد کرد به توافق برسند.
ما می دانیم که دموکرات ها می توانند بر سر عنوان زیرساخت ها با مدیر جمهور ترامپ تعامل کنند.آنها می توانند بر سر هزینه بودجه جهت ساخت بزرگراهها،راه آهن،تونل ها با مدیر جمهور تعامل کنند لیکن افرادی که به نمایندگان دموکرات و جمهوری خواه رای داده اند از این عنوان نفع می برند.

عبارات مهم : توافق

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: توافق | دموکرات | رئیس جمهور | رئیس جمهور | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | بین الملل | ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog